Web Tasarım

Web Tasarım

Bodrum’da web tasarım ve yazılım alanında hizmet veren firmamız ve ekibimiz, kurumsal kimliğiniz ile uyumlu, kullanıcı deneyimine öncelik veren ve sadeliği ön planda tutan firmaya veya kişiye özel tasarımlar yapmaktadır.

Yaptığımız tasarımlar sadece kişiye özel olduğu için rakiplerinizden bir adım önde olursunuz.

KULLANDIĞIMIZ TASARIM TEKNOLOJİLERİ

Tasarımlarımızı, son yıllarda tüm dünyada dijital tasarımcıların favorisi haline gelen ve Photoshop’u tahtından indiren Sketch yazılımı ile geliştiriyoruz. Kullandığımız bu tasarım programını Facebook, Twitter, Apple, Google, booking.com, Foursquare gibi birçok firma aktif olarak kullanıyor.

KULLANDIĞİMIZ YAZILIM TEKNOLOJİLERİ

Tasarladığımız hiçbir web sitesinde wordpress, joomla tarzı hazır sistem ve tema kullanmıyoruz. Web sitelerimizin altyapılarını tamamen kendimiz hazırlıyoruz.

Yazılım için HTML5, CSS3, SASS, jQuery, JavaScript, PHP, MySQL, GIT gibi programlama dilleri, teknolojiler, versiyon kontrol ve deployment sistemleri kullanıyoruz.

SADECE WEB SİTENİZİ DEĞİL İŞİNİZİ DE TASARLIYORUZ

Web siteniz müşterilerinize açılan bir kapı. Hal böyle olunca web siteniz aslında bir nevi iş yeriniz oluyor. Tasarımlarımızı yaparken bunun gibi durumları göz önünde bulunduruyoruz ve ortaya çıkan tasarım kullanıcılarınıza en iyi deneyimi yaşatarak, işletmenize bir artı değer katıyor.